Arbejdsliv Pension

Fraktion 4

Valg til fraktion 4's årsmøde.

Hermed resultatet af valget til fraktion 4´s årsmøde  nov. 2018,
for perioden 2019-21, FAK Nordsjælland.

 

Valgte årsmødedeltagere

1.

Navn og kreds: Ronald B. Jensen (33)

 

Mailadresse: Ronald.b.jensen@gmail.com

2.

Navn og kreds: Viggo Eriksen (34)

 

Mailadresse: viggoeriksen@mce.dk

3.

Navn og kreds: Nils Wulff (36)

 

Mailadresse: wulffnils@gmail.com

4.

Navn og kreds: Birgit Fixen (28)

 

Mailadresse: bfixen@godmail.dk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suppleanter til årsmødet

1.

Navn og kreds: Eric Brown (33)

 

Mailadresse: eric.brown@skolekom.dk

 

2.

Navn og kreds: Jens Skovmand (30)

 

Mailadresse: skovmand@it.dk

3.

Navn og kreds: Per Svendsen (Halsnæs – Gribskov)

 

Mailadresse: per.svendsen1@skolekom.dk

4.

Navn og kreds: Conni Elgaard Carlsson (Furesø)

 

Mailadresse: conni3500@gmail.com

Referat fra mødet - læs her